top of page

22 denní restart bez cukru: získejte zpět svou energii a vitalitu!

Aktualizováno: 29. 9. 2023

💁‍♀️ Chcete zhubnout?

🌟 Cítíte se unavení a bez energie?

🍰 Nedokážete odolat touze po sladkostech?

🎈 Trápí vás nadýmání a nepohodlné pocity po jídle?


Mám pro vás řešení!


Přidejte se k mé 22 denní výzvě a připravte se na skutečnou revoluci ve svém životě. Zapomeňte na cukr a nezdravé potraviny, zhubněte a začněte se cítit lépe než kdy dřív.

Co můžete očekávat od mého programu?


🥗 Zhubnete a objevíte zdravou a vyváženou stravu, která potěší vaše chuťové buňky. Dostanete přístup k více než 30 receptům pro zdravý a udržitelný životní styl, abyste už více nemuseli přemýšlet "co budu zítra vařit". Program vám ukáže, že zdravá strava může být chutná a nemusíte kvůli tomu strávit život za plotnou.


Získáte více energie, která vás již nepustí: Už se nemusíte trápit pocitem ospalosti a vyčerpání po obědě. Moje výživové rady vám pomohou získat potřebnou energii na zvládnutí celého dne.


👋 Rozloučíte se s nadýmáním a nekontrolovatelnou chutí na sladké: skoncujte jednou pro vždy s problémy s trávením a mějte konzumaci sladkostí pod kontrolou. Naučím vás jak zase získat kontrolu nad svými stravovacími návyky.


🧠 Zlepšíte svou koncentraci: Správná výživa má vliv nejen na tělo, ale i na mozek. Díky mému programu budete koncentrovanější, rychlejší a více v pohodě.


Výzva probíhá v uzavřené skupině na Facebooku, kde si budeme společně sdílet tipy a podporovat se v dosažení našich cílů.

 

💡 Každý den se zaměříme na různá klíčová témata, kde probereme všechny aspekty zdravého životního stylu, zahrnující stravování, pohyb a spánek. Budu vám poskytovat rady ohledně vyváženého jídelníčku, který zvládne každý, a poskytnu vám motivaci, kdykoliv budete potřebovat.

 

💡 Náš organismus je často zahlcen přebytkem cukrů, aniž bychom si to uvědomovali. Společně odhalíme cukry skryté v potravinách a naučíme se, jak zásobovat tělo energií bez nutnosti sahat po sladkostech. Díky tomuto programu získáte nejen více energie, ale i lepší spánek, zlepšení soustředění, trávení a vzhledu pleti, a také nějaké to kilo zhubnete.

 

Má filozofie stojí na radosti z jídla, nikoli na omezení. Není nutné počítat kalorie ani vážit potraviny. Naším cílem je jíst vyváženě a hlavně udržitelně. Tímto programem vám chci ukázat, že jde o mnohem více než jen o "držení diety" na 22 dní – jde o trvalou změnu.


E-book s více než stovkou zdravých receptů!


Ale to není vše! Exkluzivně pro účastníky této výzvy nabízím e-book "ZDRAVĚ A NAPOŘÁD" s více než stovkou zdravých receptů, a to jen za 99 Kč místo standardních 250 Kč. Těšte se na lahodné a vyvážené pokrmy, které podpoří vaše zdraví a pohodu.


Slevový kód: "RESTART99"


Nemusíte mít strach z toho, že změna je nemožná. Přijměte tuto výzvu a stanete se nejlepší verzí sebe sama. Začněte hned teď! 💪🌱🚀


Jdu do toho s tebou!262 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page