top of page

Další výzva za námi: Podtrženo, sečteno…🚀

Po 22 dnech nepřetržitého odmítání cukru se začínají tvořit nové nervové cestičky a vy jste dovolili tělu přeladit. Teď odmontujte podpůrná kolečka a vydejte se na cestu. Tady máte pár ukazatelů. Zeptejte se sami sebe, jaký vztah k cukru teď máte. Co vám říká tělo? Tento týden je vhodné udělat malý přehled na téma "kam jsem se dostala". Vyjasněte si svůj postoj a buďte k sobě upřímní - zkoušejte to ale dál a nepřestávejte být zvědaví. Vždy to bude experiment. Doporučuji pokračovat v cestě, i když čas od času klopýtnete, ale vy už víte, do jakých kolejí se vrátíte, v jakých je vám dobře.

A teď vám představím názory a pocity některých mých klientů:

"Pro mě bylo 22 dní bez cukru výzvou, která změnila můj pohled na jídlo. Cítím se lépe a vím, že jsem udělala něco dobrého pro své zdraví."

  • "Jinak jsem zhubla cca 3-5kg, zvážila jsem se po cca týdnu a dvě kila byla dole, tak jsem se asi odvodnila. 5cm v pase a 3 přes boky, více jsem neměřila.

"Těch 22 dní mi pomohlo zjistit, jaký vliv má cukr na můj stav energie. Už se necítím tak unavená a ospalá."
  • "Co se týká úbytku, tak mám dole 2 kg kg, -1 cm pod prsy, -1,5 cm v pase, -2 cm přes zadek, -2 cm přes stehna, -1,5 cm přes lýtka, a -1 cm přes paží. Fotky bohužel nemám ale opticky je postava souměrnějsí. Když jsem začínala, tak jsem se bála, že to hodně brzy vzdám, ale díky Vaší podpoře a článkům to nějak šlo. A relativně brzo, jsem viděla změnu jak na váze, tak v dostatku energie (už jsem nebyla po obědě unavená), a při jakémkoliv jiném pokusu hubnutí, mi vždy šly cm jen přes břicho, a teď nejednou-2 cm přes stehna za 3 týdny 🥳 a k tomu i celulitida hodně ubyla. Takže jsem nadšená, že jsem na Vás narazila, a můžu se cítit výborně. Děkuji ☺️"

"I když jsem někdy ujela, tak jsem to nevzdala. Vím, že jsem na správné cestě k lepšímu zdraví, a určitě hodlám pokračovat."
  • "Jsem vděčná za tuto výzvu, která mě naučila, že i malé kroky mohou vést k velkým změnám. Získala jsem kontrolu nad svým přísunem cukru, a to je pro mě obrovský úspěch. Ještě jednou moc děkuji, Renčo!"

"Výzvu jsem dala a jsem fakt ráda, že jsem ji podstoupila😊🧠💪👏🫶 vím, že můžu být bez spousty zbytečných potravin, nechybí mi a cítím se líp, takže Reni děkuji! PŘED JSEM MĚLA 94,9kg mazec vím a TEĎ 89,5kg budu v tom pokračovat jen ne tak striktně, no a budu nad jídlem více přemýšlet 😀👌
  • "Tak jsem si dokázala, že ač mám sacharidy ráda a některé jsem opravdu postrádala (jablka z naši zahrady), dokážu se jich vzdát a tak poupravit svůj přístup k nim. Do budoucna vím, že se jich zcela nevzdám, ale budu si je vybírat.Díky Renče jsem začala více premýšlet o tom, co kupuji a pozorovat, co kupuji ostatní lidé. Už před tím, jsem byla zastáncem domácí stravy a snažila se nepoužívat chemické "s..čky", což se teď jestě prohloubí.Cítím se lehce, ale to má souvislost i s tím, že jsem od května zhubla18 kg, z toho po dobu výzvy 3 kg a přes boky 4 cm.


"Tato výzva byla pro mě očistným rituálem. Dala mi možnost se zbavit závislosti na sladkostech a znovu objevit chutě jednoduchých, přírodních potravin."
  • "Výzva bez cukru mě naučila, že méně může být více. Nemusím se dál přecpávat sladkostmi, abych se cítila spokojená. Mám více energie a cítím se zdravěji. Moc děkuji za toto uvědomění. "


"Tato výzva byla skvělým způsobem, jak znovu objevit radost ze stravování. Začala jsem si víc vážit přírodních chutí potravin a přestala hledat sladkou náhradu."
  • "Ztráta váhy je fajn, ale co je pro mě ještě důležitější, je, že jsem získala kontrolu nad svým hladem a výběrem jídla. Teď si vybírám s větším vědomím a zdravějšími možnostmi."


 

Moc děkuji všem účastníkům této výzvy. Byla to s vámi úžasná jízda a jsem ráda, že jsem ji mohla sdílet s tak skvělou komunitou. Těším se na lednovou výzvu a na další společné kroky k zdravějšímu životnímu stylu!


A pro ty z vás, kdo se nestihli přihlásit, váhali, nebo se těšíte na další výzvu, mám dobrou zprávu - těším se na vás v další lednové výzvě! Nový rok, nový začátek, odlehčení po Vánocích a další šance na to, vytvořit zdravější verzi sebe sama. Připravuji pro vás další vzrušující výzvu, takže neváhejte se připojit a být součástí naší komunity podpory pro zdravější životní styl. Těším se na vás!


S láskou, Renča

26 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page