top of page

Lektorská a přednášková činnost

Hledáte způsob, jak podpořit zdraví a výkonnost svých zaměstnanců či studentů? Co takhle nabídnout jako benefit přednášku zaměřenou na zdravou výživu?

Lektorská a přednášková činnost - 4 700 Kč (cca 2 hodiny).

Zdravá výživa a péče o sebe jsou klíčem k prevenci nejčastějších nemocí dnešní doby a mohou také efektivně pomoci nemocným při jejich terapii. Zdraví je základem spokojeného života a maximální efektivity v práci. Nicméně, zdravé stravování a péče o sebe nejsou žádnou vědou.

Propaguji zdravou výživu, která je chutná, snadno pochopitelná a snadno aplikovatelná do běžného pracovního a rodinného života. Vedle správného jídla doporučuji i další návyky, které mohou každému z nás prospět.

Pro mě zdravá výživa neznamená striktní stravovací plán. Neporučuji, abyste si dělali starosti s počítáním kalorií, porcí nebo gramů jakékoli živiny na talíři. Každý z nás může jíst zdravě a dobře se starat o své tělo. Mým úkolem bude vás během přednášky přesvědčit, že to dokážete. Potřebuji pouze pár minut vašeho času a otevřenost vyzkoušet mé doporučení. Jsem přesvědčená, že většina z nich vás zaujme a bude vám prospívat a rádi je začleníte do svého běžného života.

Cílem mé přednášky je předat vám informace, které jsou jasné a reálné, a doporučení, která můžete snadno ihned aplikovat do svého každodenního života, včetně vašich individuálních chutí, životní filozofie a zaneprázdnění.

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
bottom of page