top of page

Lektorská a přednášková činnost

Hledáte cestu, jak zvýšit zdraví a produktivitu vašich zaměstnanců nebo studentů? Co takhle nabídnout jim přednášku zaměřenou na zdravou výživu jako benefit?

Renča Stehlíková přednáší o zdravé výživě a léčbě civilizačních chorob
Podpis Renča Stehlíková

Nabízím lektorskou a přednáškovou činnost za 4 790 Kč, trvající přibližně 2 hodiny.

Zdravá výživa a péče o sebe jsou klíčovými faktory v prevenci civilizačních chorob a mohou také efektivně pomoci nemocným při jejich terapii. Zdraví je základem spokojeného života a maximální efektivity na pracovišti. A co víc, zdravé stravování a péče o sebe nejsou žádnou vědou.

 

Propaguji zdravou výživu, která je chutná, pochopitelná a snadno aplikovatelná do běžného pracovního a rodinného života. Nejde jen o výběr "správných" potravin, ale také o vytváření zdravých návyků, které mohou prospět každému z nás.

 

Zdravá výživa pro mě neznamená striktní stravovací plán. Nenabízím stres z počítání kalorií, porcí nebo gramů jakékoli živiny na talíři. Místo toho se zaměřuji na vyváženost a flexibilitu, což znamená najít zdravé návyky, které fungují pro každého jednotlivce a mohou být dlouhodobě udržitelné.

 

Věřím, že každý z nás může jíst zdravě a dobře se starat o své tělo bez větší námahy.

 

Během přednášky vás přesvědčím, že to dokážete i vy. Potřebuji pouze pár minut vašeho času a otevřenost vyzkoušet má doporučení. 

 

Cílem mé přednášky je předat vám informace, které jsou jasné a reálně aplikovatelné do každodenního života - vše s ohledem na vaše individuální preference, životní styl a momentální povinnosti.

Pro více informací nebo rezervaci termínu pro přednášku mě prosím kontaktujte na tel: +420 773 637 649, nebo email: info@rencastehlikova.cz.

 

Těším se na spolupráci a na možnost představit vám cestu k lepšímu zdraví a vyšší produktivitě prostřednictvím zdravé výživy. 

 

S láskou,

bottom of page